`
INOVANCE

INOVANCE

کمپانی بزرگ اینوونس در کشور چین واقع شده است . دارای رنج وسیعی از اینورترهای صنعتی کنترل دور بوده و با توجه به اینکه شرکتی تمام رباتیک در مسیر تولید میباشد در کوتاهترین زمان و با بالاترین استانداردهای جهانی محصولات خود را تولید و در سراسر جهان توزیع میکند .

اینورتر اینوونس متناسب برای تمامی کاربردهای صنعتی بوده و از جمله مزایای آنها میتوان به مجهز بودن فیلتر داخلی از توان 22 کیلووات به بالا و یونیت ترمز داخلی تا توان 75 کیلووات اشاره کرد. درای مد کنترلی V/F و وکتور کنترل میباشند و ظاهری زیبا ، کیفیتی عالی ، طول عمر بالا ، کاربری آسان و قیمتی رقابتی و متعادل از جمله ویژگی های اینورترهای اینوونس میباشد.

برند اینوونس در سالیانه اخیر توانسته است جایگاه ویژه ای را به عنوان با کیفیت ترین محصولات صنعتی در کشور ایران به خود اختصاص دهد. مشتریانی که از برندهای اروپایی و آسیایی دیگر استفاده میکردند با روی آوردن به سمت این برند با کیفیت پرونده استفاده از برندهای آسیایی و اروپایی دیگر را بستند.

 در دنیای صنعتی امروز انتخاب برند معتبر از میان تنوع موجود در بازار بسیار پیچیده است. از طرف دیگر برای حصول اطمینان از اصالت کالای خریداری شده، ضروری است تا محصول از مراکز معتبر فروش خریداری شود.

 محصولات برند اینوونس یکی از نام آشنا ترین برند های ارائه دهنده محصولات با فناوری پیشرفته به ویژه محصولات مرتبط با اتوماسیون صنعتی در سراسر جهان می باشند.

اینورتر اینوونس، اینورتر های کنترل ، داریو های کنترل، سروو داریو، سروو موتور اینوونس و بسیاری دیگر از محصولات این برند در صنایع رواج بسیار زیادی دارند. مرور کوتاهی بر دفترچه راهنما و کاتالوگ این محصولات، ضمن معرفی محصولات متنوع این برند، اثبات کننده عملکرد متمایز این محصولات می باشد.

دسته بندی INOVANCE
 MD500

MD500

اینورتر های اینوونس سری MD500 یک اینورتر حرفه ای و پیشرفته چند منظوره با کارایی فوق العاده میباشد که به صورت open-loop (حلقه باز) و Close-loop (حلقه بسته) مورد استفاده قرار میگیرد و دارای گشتاور بالا در فرکانس پایین میباشد. 

MD500

 MD200

MD200

اینورتر های اینوونس سری MD200 در دو نوع تکفاز و سه فاز تولید میشود. نوع تکفاز دارای ولتاژ ورودی بین 200 تا 240 ولت (15%- تا 10%+) و رنج توانی 0.4 تا 2.2 کیلووات میباشد و نوع سه فاز دارای ولتاژ ورودی بین 380 تا 480 ولت و رنج توانی 0.4 تا 3.7 کیلووات میباشد.

MD200

 MD310

MD310

اینورتر های اینوونس سری MD310 یک اینورتر عمومی و اقتصادی میباشد که به صورت OPEN LOOP ( حلقه باز ) مورد استفاده قرار میگیرد. اینورتر های اینوونس سری MD310 سه فاز دارای محدوده ولتاژ عملکرد 380 ولت تا 480 ولت AC ( از 15%- تا 10%+ یعنی 323 ولت تا 528 ولت )

MD310


سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟