آموزش
 آموزش

دوره آموزش برق صنعتی برای ارائه مهارتهای الکتریکی اساسی برای کسانی که علاقمند به کار با دستگاههای الکتریکی معمول (موتورها ، سنسورها ، عناصر گرمایش ، دستگاههای برقی و غیره) و کسب درآمد بالا از این حوزه هستند، طراحی شده است.

قالب دوره آموزش برق صنعتی در الکترونت به طور خاص طراحی شده است ، به طوری که کارآموز در محل بصورت صد در صد عملی و پروژه محور توانایی های لازم را کسب می کند.

ساختار و محتوای دوره آموزش برق صنعتی مباحث را از پایه تا پیشرفته در بر می گیرد . بنابراین هم برای برای کسانی دارای تجربه قبلی نیستند و هم برای افراد آشنا به دوره از جمله مهندسان ابزار ، مهندسان الکترونیک یا افرادی که خواهان کسب دانش بیشتر در زمینه برق صنعتی هستند مفید و کاربردی می باشد.

دوره آموزش برق صنعتی در الکترونت با رویکرد عملی ، تأکید بر تمرین و کار در محل و توسعه مهارت های عملی مفید می باشد و از تئوری های غیر ضروری اجتناب می شود.

برنامه و دوره برق صنعتی در الکترونت از طریق آموزش عملی و در کلاس های درس واجد شرایط با ابزار و تجهیزات کامل هستند تا همه کارآموزان به عنوان برقکار ماهر و نیروی کار عملی این دوره را تمام کنند. کارآموزان در پایان دوره قادر به برنامه ریزی جهت انجام پروژه، نصب، عیب یابی و تعمیر سیستم های برق صنعتی خواهند بود.

برق صنعتی یک زمینه گسترده برای اشتغال است. تکنسین های برق صنعتی، نصب، نگهداری و تعمیر سیستم ها و تجهیزات الکتریکی از جمله موتورها، ترانسفورماتورها، سیم کشی ها، سوئیچ ها، آلارم ها و سیستم های کنترل منطقی قابل برنامه ریزی (پی ال سی) را نصب می کنند.

برق کاران متخصص می توانند در بازار کار مختلف این رشته اعم از موارد زیر وارد شوند که عبارتند از:

  • نصب، تعمیر و نگهداری تمام سیستم های برق صنایع مختلف
  • نصب، تعمیر و نگهداری برق کارخانه ها
  • نصب، تعمیر و نگهداری سیم کشی و تجهیزات کنترلی
  • نصب، تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین آلات الکتریکی
  • نصب، تعمیر و نگهداری سیستم های برق موجود و ارتقاء آن ها

جهت اطلاعات بیشتر با گروه فنی مهندسی الکترونت تماس بگیرید.

نمایش بیشتر...

دسته بندی آموزش
 مقالات عمومی برق

مقالات عمومی برق

مقالات عمومی برق

 مقالات تخصصی برق صنعتی

مقالات تخصصی برق صنعتی

مقالات تخصصی برق صنعتی

نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟