`
اتوماسیون برق صنعتی Tia portal
 اتوماسیون برق صنعتی Tia portal
پورتال اتوماسیون کاملا یکپارچه و یا تیا پورتال (TIA Portal) امکان دسترسی کامل به کل اتوماسیون دیجیتال، از برنامه ریزی دیجیتال و مهندسی یکپارچه تا عملیات شفاف را فراهم می کند. 

این نرم افزار به عنوان بخشی از مجموعه نرم افزار Digital Enterprise، به PLM و MES می پیوندد تا پیشنهاد جامع شرکت زیمنس برای شرکت ها در مسیر Industry 4.0 را کامل کند و به این ترتیب Digital Enterprise را تبدیل به یک دسترسی تمام عیار به اتوماسیون کند.

با TIA Portal و امکانات ارایه شده توسط نسخه جدید 15، سازندگان ماشین ها و ادغام کنندگان سیستم ها و همچنین اپراتورهای کارخانه ها از موارد زیر بهره مند خواهند شد:

• زمان کوتاه تر برای رسیدن به بازار به لطف ابزارهای شبیه سازی مبتکرانه

• افزایش بهره وری کارخانه به لطف کارکرد های تشخیص عیب و مدیریت انرژی

• انعطاف پذیری بیشتر به لطف کار گروهی هماهنگ

ویژگی های بارز Tia Portal

با شبیه سازی کامل نصب، از جمله کنترلر و HMI، و با ارزیابی آن براساس یک مدل مجازی، زمان راه اندازی محلی به لطف PLC SIM Advanced، دوقلوی دیجیتال کنترلر، کاهش می یابد.

سیستم باز

TIA Portal به شما این امکان را می دهد که پروژه خود را به شکلی موثر با استفاده از ژنراتورهای نرم افزار ایجاد کنید و در نتیجه تعداد گردش های کاری اضافی را کاهش دهید. همچنین با کمک Team center می توانید نسخه های مختلف پروژه را از برنامه ریزی، مهندسی و طراحی با هم ادغام می کنید.

راه کار ابری

شما می توانید به ابر متصل شوید تا انعطاف پذیری در کار روزانه خود را افزایش دهید. TIA Portal Cloud Connector جدید به شما این امکان را می دهد که از ابر خصوصی خود به کنترلرسیستم دسترسی داشته باشید.

هیچ گونه نصب بر روی ایستگاه کار مهندسی لازم نیست. فن آوری Mind Sphere (ابر زیمنس برای صنعت) می تواند برای خدمات دیجیتال اضافی مورد استفاده قرار گیرد.

زمان رسیدن به بازار را کاهش دهید (مهندسی یکپارچه با کمک TIA Portal)

با TIA Portal تمام اجزای مهم پروژه اتوماسیون را با هم ادغام می کنید: ایمنی، امنیت، کنترل، HMI، درایو ها، ورودی/خروجی توزیع شده و حالا حتی کنترل حرکت و توزیع قدرت. با تنها چند ورودی، یک پایگاه داده مشترک و یک رابط استاندارد در تمام وظایف، زمان مهندسی شما کاهش می یابد.

کار تیمی هماهنگ

با کمک TIA Portal Multi user Engineering، چندین نفر می توانند همزمان به یک پروژه دسترسی داشته باشند. یکسان سازی به طور خودکار انجام می شود. شما می توانید وظایف را به شکلی انعطاف پذیر پردازش کنید و به طور همزمان آن ها را انجام دهید، هم بر مبنای دستگاه و هم بر اساس وظیفه مورد نظر.

با اطمینان از اشتباهات اجتناب کنید

شما می توانید میزان کار اضافی را با تشخیص قابل اطمینان خطاها و تصحیح سریع آن ها با الگوهای برنامه نویسی متعدد کاهش دهید. بسیاری از ابزارهای تشخیص خطای جدید و کارآمد و همچنین رکورد های دوره ای تست سیستم، در تجزیه و تحلیل خطاهای ممکن در طول راه اندازی کمک می کنند.

نمایش بیشتر...

سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟