`
تعمیرات تجهیزات صنعتی
 تعمیرات تجهیزات صنعتی

الکترونت انواع تجهیزات صنعتی با کیفیت بالا تعمیر و بازسازی می کند. برخی از این تجهیزات شامل پمپ های صنعتی و گیربکس، اتوماسیون صنعتی و الکتروموتور می باشد. 

تعمیرات تجهیزات پمپ صنعتی

پمپ یکی از مهمترین تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف می باشد. شرکت کوشا انواع پمپ های صنعتی نظیر: سایدچنل و روتس بلوئر و دنده ای و دیافراگمی و دوزینگ و پریستالتیک و روغن داغ با کیفیت بالا انجام می دهد. برخی دیگر از تعمیرات تجهیزات صنعتی شامل پمپ آب و اسید و مواد شیمیایی بوده که به صورت کامل بازسازی می شوند. از برندهای مطرح تولید کننده پمپ گراکو graco و فلویمک و پمکار pomkat و پنتاکس pentax و ابارا ebara و بهمن و ارزن و روبوسکی می باشد.

 

 

تعمیرات انواع گیربکس صنعتی

گیربکس به منظور کاهش یا افزایش دور در تجهیزات دوار و خطی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا در گیربکس چرخدنده ها و کاسه نمد و پوسته یا هوزینگ و بلبرینگ و اورینگ ها مورد آسیب قرار می گیرد. شرکت طاهران صنعت تعمیرات انواع گیربکس شافت مستقیم هلیکال و شافت بغل کرانویل و خورشیدی و حلزونی و آویز و کتابی با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می دهد. برخی از برندهای تولید کننده گیربکس sew آلمان و بونفیلیولی و موتوواریو ایتالیا و سهند و ایلماز yilmaz می باشد.

 

 

تعمیر انواع الکتروموتور

الکتروموتور در اکثر صنایع کاربرد داشته و به عنوان محرک الکتریکی به مکانیکی استفاده می شود. در دینام ها معمولا سیم پیچی و هوزینگ یا پوسته و قاب و سیم پیچی و شافت و بلبرینگ مورد آسیب قرار می گیرد. شرکت کوشا تعمیر تجهیزات صنعتی و سیم پیچی انواع الکترموتور تکفاز و سه فاز معمولی و ضد انفجار با قمیت مناسب و کیفیت بالا انجام می دهد. برخی از برندهای تولید کننده موتور زیمنس siemens چک و ای بی بی Abb فنلاند و وگ Weg برزیل و لوهر و مارلی موتوری و لروی سومر و کاجیلی و موتوژن و الکتروژن و استریم می باشد.

 


شما می توانید با پر کردن فرم انلاین و یا تماس با کارشناس گروه فنی مهندسی الکترونت از خدمات این بخش بهره مند شوید.

نمایش بیشتر...

دسته بندی تعمیرات صنعتی
  بردهای صنعتی

بردهای صنعتی

تعمیر انواع برد های  خاص صنعتی در الکترونت صورت میگیرید که از جمله می توان به بردهای پاور صنعتی، بردهای صنایع نساجی و برد های صنعت جوش اشاره نمود. مفتخریم که در تعمیرات سابقه ایی چندین ساله داریم و درکنار شما خواهیم بود.

بردهای صنعتی

  تجهیزات ابزار دقیق

تجهیزات ابزار دقیق

تجهیزات کنترل و ابزار دقیق شامل انواع وسایل و ابزار آلات صنعتی می شود که از آن ها برای اندازه گیری کمیت های فیزیکی در صنایع مختلف استفاده می شود.

تجهیزات ابزار دقیق

  تجهیرات اتوماسیون

تجهیرات اتوماسیون

اتوماسیون صنعتی شامل طیف وسیعی از تجهیزات، شامل پی ال سی plc، اچ ام آی HMI، اندازه گیرها، کنترل کننده ها و محرک ها است. در ادامه به بررسی مختر هرکدام تجهیزات و کاربردشان در صنعت اتوماسیون می پردازیم.

تجهیرات اتوماسیون

سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟