`
 iMASTER U1

iMASTER U1

اینورتر های iMASTER ADT سری U1 در دو مدل طراحی و ساخته میشوند. مدل اول سه فاز 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 22KW و مدل دوم سه فاز 380 تا 480 ولت و توان 0.4KW تا 22KW که درحال حاضر تنها سری سه فاز با ولتاژ 380 تا 480 ولت در ایران موجود میشود. جهت خرید این محصول با الکترونت در ارتباط باشید.

اینورتر های iMASTER ADT سری U1 دارای فیلتر EMC داخلی به صورت Option بوده و این نوع درایو قابلیت اجرای فانکشن KEB را دارد. اینورتر های iMASTER ADT سری U1 دارای الگوریتم بهینه سازی تلفات موتور میباشند که توسط آن میتوان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. همچنین اینورتر های iMASTER ADT سری U1 دارای کنترل ترمز خارجی برای آسانسور ها و بالابر ها میباشند.

این اینورتر ها را میتوان به صورت همجوار و بدون فاصله نصب کرد. دامنه تغییرات فرکانس خروجی بین 0.1HZتا 400HZ و دامنه تغییرات فرکانس حامل بین 0.1HZ تا 16KHZ میباشند. اینورتر های iMASTER ADT سری U1 دارای پورت ارتباطی Modbus RTU) RS485) به صورت Built_in میباشند. اینورتر های iMASTER ADT سری U1 دارای چاپر داخلی بوده و قابلیت اتصال مستقیم مقاومت ترمز را دارند.

از جمله پروتکل های ارتباطی که به صورت Option در اینورتر های iMASTER ADT سری U1 وجود دارند میتوان به Ethernet/IP و Profinet /IO و ProfibusDP و DeviceNet اشاره کرد. اینورتر های iMASTER ADT سری U1 دارای استاندارد های ROHS و CE و UL میباشند. ظاهری زیبا ، عملکردی عالی و قیمتی رقابتی دارند و به طور کلی میتوان گفت در تمامی کاربرد های صنعتی سبک ، سنگین و نیمه سنگین میتوان از این اینورتر ها استفاده کرد. شما عزیزان می توانید جهت خرید و تعمیر انواع اینورتر از اینجا ثبت سفارش کنید.


سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟