تعمیرات الکترونیک صنعتی
 تعمیرات الکترونیک صنعتی

  گروه فنی مهندسی الکترونت دارای یک بخش تخصصی جهت ساخت و تعمیر انواع بردهای الکترونیک صنعتی، اینورتر تجهیزات برق صنعتی و ادوات اتوماسیون صنعتی با بهره گیری از سال ها تجربه متخصصین و مهندسین الکترونت انجام می گیرد.

  گروه فنی مهندسی الکترونت تنها یک سایت اینترنتی نیست، ما در کنار مشاوره و فروش انواع قطعات و تجهیزات صنعتی و اتوماسیون صنعتی اقدام به ارائه خدمات تعمیرات تجهیزات گوناگون برق صنعتی پرداخته ایم. این امر با راه اندازی دپارتمان تعمیرات صنعتی برق در گروه فنی مهندسی الکترونت با جمعی از متخصصین و مهندسین با تجربه و کاربلد که سال ها در این حوزه فعالیت داشته و دانش آموخته رشته برق هستند صورت گرفته است. 
  چه بسیار تجهیزات گران قیمت و با ارزشی که تنها در طی یک فرآیند ساده تعمیر ، امکان استفاده مجدد و کامل را به کارفرما می دهد، اما به دلیل عدم آگاهی، تجهیز با صرف هزینه بالا تعویض می شود. در حال حاضر تجهیزاتی همچون تعمیر انواع بردهای الکترونیک صنعتی، غیر صنعتی، اینورتر و سافت استارترها، تجهیزات برق صنعتی و ادوات اتوماسیون صنعتی با لطف خدا و بهره گیری از سال ها دانش و تجربه پرسنل مجموعه خود انواع این تجهیزات را تاکنون تعمیر نموده است.

  نمایش بیشتر...

  دسته بندی تعمیرات الکترونیک صنعتی
   تعمیرات صنعتی

  تعمیرات صنعتی

  الکترونت انواع تجهیزات صنعتی با کیفیت بالا تعمیر و بازسازی می کند. برخی از این تجهیزات شامل پمپ های صنعتی و گیربکس، اتوماسیون صنعتی و الکتروموتور می باشد. 

  تعمیرات صنعتی

   اینورتر و سافت استارتر

  اینورتر و سافت استارتر

  تفاوت سافت استارتر و اینورتر چیست و کدام یک از این دو بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهند؟ با ما در این مقاله از الکترونت همراه باشید تا تفاوت‌های این دو دستگاه را از جنبه‌های مختلف بررسی کنیم.

  اینورتر و سافت استارتر

   برق صنعتی

  برق صنعتی

  در تعریف برق صنعتی اینطور می‌توان گفت که به کنترل و مصرف انرژی الکتریکی در یک کارگاه یا کارخانه صنعتی، گفته می‌شود. همچنین تکنیک‌ها و روش‌هایی که برای نظارت و استفاده از برق در صنعت استفاده می‌شود.

  برق صنعتی

   سایر بردهای الکترونیکی

  سایر بردهای الکترونیکی

  به زبان ساده، یک برد الکترونیکی که با عنوان برد مداری نیز شناخته می شود، یک برد چاپی است که دارای مسیرهای رسانای الکتریکی به نام «ترک یا Track» است که اجزا و قطعات را روی برد الکترونیکی به یکدیگر متصل می کند. 

  سایر بردهای الکترونیکی

   تجهیزات ابزار دقیق و ترانسمیترها

  تجهیزات ابزار دقیق و ترانسمیترها

  ترانسمیتر چیست؟ از ترکیب دو واژه TRANSFER+METER گرفته شده است. یعنی تجهیزی که بتواند یک کمیت فیزیکی را اندازه گیری کرده(METERING)وآن را به مکانی دورتر مثل اتاق کنترل انتقالTRANSFER دهد.

  تجهیزات ابزار دقیق و ترانسمیترها

  نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
  ×
  الکترونت

  جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

  چطور میتوانم کمکتون کنم ؟