`
Schneider

Schneider

شرکت اشنایدر تنوع در مدل های تولیدی راه اندازه های نرم دارد اما متداول ترین آنها که مورد استفاده قرار میگیرد مدلهای  ATS01, ATS48, ATS22  میباشند. جهت خرید با الکترونت در ارتباط باشید.

امکاناتی چون کنتاکتور بای پس،  ورودی ها و خروجی های دیجیتال، شتاب قابل تنظیم راه اندازی ، سطح ولتاژ استارت قابل تنظیم به صورت استاندارد در همه راه اندازهای نرم اشنایدر دیده میشود اما سایر امکانات پیشرفته همچون نمایشگر دیجیتالی، پورت شبکه های صنعتی، انواع حفاظت های موتور، امکان توقف نرم، مد های مختلف کنترلی، توابع کارکردی پیشرفته ، ترمز DC، ورودی و خروجی آنالوگ، پارامتردهی اتوماتیک و غیره در  مدل های مختلف به صورت آپشن یا استاندارد وجود دارد.

فروش سافت استارتر Schneider

سافت استارتر اشنایدر ساخت کشور فرانسه با نام تجاری Altivar تولید می شود. سافت استارتر اشنایدر به طور کلی به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود شرکت اشنایدر تنوع زیادی در تولید سافت استارت یا راه انداز نرم دارد اما متداول ترین آن ها که مورد استفاده قرار می گیرد مدل های زیر می باشند:

  • سافت استارتر اشنایدر مدل Altistart 22
  • سافت استارتر اشنایدر مدل Altistart 48
  • سافت استارتر اشنایدر مدل Altistart 01

جهت خرید این محصولات با گروه فنی مهندسی الکترونت تماس بگیرید و یا از طریق وب سایت رسمی الکترونت ثبت سفارش کنید.

سوالات متداول

ساختار داخلی ATS48 به گونه ای است که می تواند بعد از راه اندازی موتور، در مدار باقی بماند و جریانات گذرنده از خود را تحمل نماید. بنابراین نیاز به بای پاس شدن ندارد. اما ATS22 چنین ساختار قدرتمندی در تجهیزات داخلی خود نداشته و نیاز هست تا بعد از راه اندازی موتور، از مدار خارج شود تا آسیبی به سیستم داخلی سافت استارتر وارد نشود.

دسته بندی Schneider
 AT01

AT01

سافت استارتر آنالوگ AT01 اشنایدر برای ماشین های ساده از رنج 1.1 الی 15 کیلووات طراحی شده. برای خرید و قیمت سافت استارتر ATS01 با ما در ارتباط باشید. در ادامه به معرفی کامل سافت استارتر ATS01 می پردازیم .

AT01

 ATS22

ATS22

سافت استارتر دیجیتال اشنایدر ATS22 دارای کنتاکت بای پس داخلی می باشد. از ویژگی های شاخص این سافت استارتر میتوان به سادگی در نصب و راه اندازی، ابعاد کوچک و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد.

ATS22

 ATS48

ATS48

سافت استارتر دیجیتال اشنایدر سری A از سافت استارتر های باکیفت صنعتی با رنج توانی 4 تا 900 کیلو وات در صنایع با بار های سنگین کاربرد دارد، برای خرید و اطلاع از لیست قیمت با گروه فنی مهندسی الکترونت تماس بگیرید. 

ATS48


سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟