`
LS

LS

درایو ال اس جزو برندهای  برجسته در میان برندهای حال حاضر است.کنترل دور یا کنترل سرعت الکتروموتور توسط درایو ال اس ، یکی از روشهای راه اندازی موتور است که براحتی قابل انجام است. جهت خرید و راه اندازی درایور ال اس با الکترونت تماس بیگرید.

انواع درایو LS

درایو LS کره از لحاظ خروجی به سه دسته تقسیم بندی می شود:

 1. اینورتر خروجی تک فاز 220 ولت (اینورتر ورودی تک فاز)
 2. اینورتر خروجی سه فاز 220 ولت (اینورتر ورودی تک فاز)
 3. اینورتر خروجی سه فاز 380 ولت (اینورتر ورودی سه فاز)

نکته مهم: سربندی موتور باید با توجه به خروجی درایو به درستی انجام شود در غیر این صورت امکان آسیب دیدن موتور وجود دارد.

ویژگی های اینورتر LS
 1. کیفیت ساخت بالا
 2. تکنولوژی ساخت نوین


فروش اینترنتی اینورترال اس کره (اینورتر ال جی)، که بنا به کاربری و مشخصه های آن به دسته های زیر تقسیم می شوند شما عزیزان می توانید جهت خرید و راه اندازی انواع درایور ال اس با الکترونت تماس بگیرید:

 • اینورتر LG IC5
 • اینورتر LG IE5
 • اینورتر LG IV5
 • اینورتر LG IS5
 • اینورتر LG IP5
 • اینورتر LG IG5
 • اینورتر LG IS7
 • اینورترS100
 • اینورتر H100
دسته بندی LS
 IG5A

IG5A

سری IG5A اینورتر LS سری IG5A اینورتری کوچک می باشد که امکاناتی همچون سهولت در کاربری را داراست، این نوع اینورتر کنترل موتور را به صورت برداری بدون سنسور، کنترل ولتاژ و فرکانسی انجام می دهد.جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

IG5A

 IP5

IP5

اینورتر ls مدل ip5 ، اینورتر و درایو ls مختص کاربری فن و پمپ می باشد. اینورتر ip5 ال اس بهترین گزینه برای صنعت آب و فاضلاب می باشد که توانایی کنترل هر نوع پمپ را دارا می باشد و می تواند چند نوع اینورتر پمپ را با هم دیگر کنترل کند. جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

IP5

 IE5

IE5

INVERTER LS IE5 یک نمونه درایو کامپکت برند LS ساخت کشور کره است. مدل IE5 از پر فروش ترین و کامل ترین درایو و نسل جدید برند LS با قیمت مناسب است جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

IE5

 IC5

IC5

اینورتر LS IC5 ، یکی از سری های پرطرفدار ساخت شرکت ال اس کمپانی LG میباشد محصولات اینوتر IC5 همگی بصورت تکفاز میباشد با ورودی تکفاز 220 ولت و خروجی سه فاز 220 ولت میباشند. جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

IC5

 IS5

IS5

درایوهای IS5 با کاربری سنگین، در فن ها و الکتروپمپ ها ساختمانی، پمپ های تک‌فاز کشاورزی، ماشین سازی های سبک پلاستیک و پلیمری، خط تولید صنایع غذایی، نوار نقاله، اکسترودر، میکسر، دستگاه نساجی، چاپ، بالابر و آسانسور ها و… که از تجهیزات اتوماسیون صنعتی استفاده می‌شود. جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

IS5

 IS7

IS7

اینورتر LS iS7 با گشتاور خروجی بالا و دقیق با متد VFD، یک دستگاه قدرتمند برای انواع کاربردهای تخصصی و عمومی با گشتاور ثابت و متغیر است. جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

IS7

 IV5

IV5

اینورتر LS iV5  از ویژگی‌هایی نظیر Auto tuning، درگاه‌های ارتباطی متنوع و کارت‌های توسعه عملکرد برخوردار است و به طور ویژه برای کابرد درآسانسور طراحی و تولید شده است جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

IV5

 H100

H100

شرکت LS با عرضه اینورترهای سری H100 قابلیت‌های مربوط به کنترل «پمپ و فن» و «HVAC» را در یک درایو عرضه نموده است. در این محصول، قابلیت‌های نرم‌افزاری مورد نیاز صنایع فوق با هم ترکیب شده و در قالب اینورتری به نام H100 ارائه گردیده‌اند. جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

H100

 S100

S100

اینورتر ال اس S100 در سه مدل تکفاز با ولتاژ220 ولت ، سه فاز با ولتاژ 220 ولت و سه فاز با ولتاژ 380 ولت و با توان 75 کیلووات مناسب ترین گزینه به عنوان جایگزین سری IS5 می باشد. این سری از اینورترها برای صنایعی مانند جرثقیل ، پله برقی ، بالابر، دستگاه آسیاب ، فن ، نوار نقاله ، صنعت نساجی و … کاربرد دارند. جهت خرید و تعمیر محصول با الکترونت در تماس باشید.

S100


سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟