صنایع کاسپین مبتکران گلدیران - ۱۴۰۳/۰۲/۰۸

صنایع کاسپین مبتکران گلدیران

گروه گلدیران در راستای ارائه بهترین کیفیت و خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن و با هدف محقق نمودن “رضایتمندی” برای مشتریان در سال 1381 نسبت به تاسیس شرکت تهویه گلدیران قشم جهت ارائه سیستم های تهویه مطبوع اقدام نمود. سپس در طی گذر زمان و با رویکرد خدمات تخصصی تر در زمینه سیستم های تهویه مطبوع صنعتی (CAC)، شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران در سال 1394 پا به عرصه فعالیت نهاد.

شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران با بهره گیری از دانش و تجربیات مدیریت اجرایی و فنی، همیاری با بخش های نظام مهندسی و دانشگاهی کشور و کسب دانش روز از طریق شرکت در دوره های بین المللی توانسته جوابگوی نیازهای بسیاری از مجموعه های خصوصی و دولتی باشد.

تجربیات غنی و ارزشمند، شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران را قادر ساخته تا بهترین و مناسب ترین سیستم های تهویه مطبوع صنعتی و خانگی را در پروژه های مختلف ارائه نماید، خدماتی که بیانگر متمایز بودن این مجموعه می باشد.

از سال 1398 شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران با نگرش گسترش فعالیت های مهندسی خود در زمینه طراحی، اجرا و تامین کالای تهویه مطبوع صنعتی با برندهای معتبر جهانی همکاری خود را شروع نموده است و در طول فعالیت خود جهت معرفی و ارائه خدمات اقدام به راه اندازی نمایشگاه های اختصاصی در تعدادی از استان های کشور، گسترش شبکه نمایندگان نصب و خدمات، برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی نموده است.

همچنین این شرکت با هدف حضور گسترده در پروژه های تهویه مطبوع اقدام به ارائه خدمات متمایز به شرح زیر می نماید:

  • مشاوره و کارشناسی در ظرفیت سنجی و طراحی سیستم ­های برودتی
  • جوابگویی تمامی نیازهای مشتریان توسط تیم های منسجم طراحی مهندسی، فروش، اجرا، نصب و خدمات پس از فروش
  • ارائه بهترین راهکارها برای پروژه­ های تجاری شاخص، بیمارستانی، صنعتی (پروژه ­های نفتی و نیروگاهی)، مسکونی (برج­ های لوکس) و کاربری­ های خاص (تونل، دیتا سنتر، اتاق تمیز)
  • دارای راه حل­ های اقتصادی و طراحی تخصصی و کاربردی مناسب با هر کاربری در پروژه­ ها با توجه به شرایط مکانی و محدودیت های ساختمانی.
  • تامین بهترین تجهیزات و قطعات بر پایه طرح ارائه شده بنا به شرایط موجود
  • اجراء، نصب و راه اندازی سیستم بر اساس اصول مهندسی و فراتر از استاندارهای معمول
  • ارائه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور و تمدید گارنتی محصول
  • بروز رسانی، بازسازی و بهینه سازی سیستم­ های قدیمی منطبق بر تکنولوژی روز جهان

این شرکت تاکنون و به دفعات موفق به دریافت لوح و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان، برند برتر در حوزه سیستم های سرمایشی گردیده است.

اخذ گواهینامه های ISO (9001, 10002, 10015, 10004, 10668, 14001, 21500, 5001) از موسسه TUV نیز موید تلاش همه جانبه این شرکت برای رعایت کلیه استانداردهای الزامی در حوزه فعالیت های تجاری می باشد.

در حال حاضر این شرکت با گسترش شبکه نمایندگی فروش در اکثر استان های کشور دارای پایگاه های گسترده عرضه محصولات و ارائه راهکارهای تخصصی و مهندسی در نمایشگاه ها و دفاتر تخصصی خود می باشد.

وجود بیش از 130 نماینده نصب و خدمات در سطح کشور، امکان دسترسی مشتریان محترم اعم از صاحبان پروژه ها، مهندسین و مشاورین و پیمانکاران را به خدمات گسترده این شرکت فراهم ساخته است. گروه فنی مهندسی الکترونت دارای گواهی حسن انجام کار در خصوص ساخت تابلو های توزیع، قدرت و روشنایی، سیستم اعلام حریق، شبکه سیستم فشار ضعیف، مجموعه اداری، توزیع روشنایی و سینی کاری سوله ای می باشد.

×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟

الکترونت