`
 المنت کمربندی

المنت کمربندی

یکی دیگر از انواع المنت های حرارتی، المنت کمربندی است که به دلیل شکل ظاهری آن که شبیه کمربند است به این نام خوانده می شود. جهت خرید باکیفیت ترین نوع المنت کمربندی با الکترونت تماس بگیرید.

برای اینکه بتوانید بهترین المنت را برای تولید گرما در صنایع و لوازم خانگی خود انتخاب نمایید، می بایست اطلاعات کافی و مناسب نسبت به انواع المنت های حرارتی، ویژگی ها و کاربردهای آنها داشته باشید. 

المنت کمربندی

یکی دیگر از انواع المنت های حرارتی، المنت کمربندی است که به دلیل شکل ظاهری آن که شبیه کمربند است به این نام خوانده می شود. این المنت ها ضخامتی از 2 تا 5 میلی متر دارند و جنس روکش آنها از میکا می باشد. کاربرد این المنت ها بیشتر در صنایع ذوب و تزریق آلومینیوم و صنایع پلاستیک برای سیلندرهای تزریق به کار برده می شوند. به المنت های کمربندی المنت تسمه ای نیز گفته می شود و روکشی از جنس استیل و گالوانیزه دارند و انواع مختلفی دارند: المنت تسمه ای سرامیکی، میکایی، سرنازل، تخت یا صفحه ای، بدون پیچ و مهره و با پیچ و مهره، یک تیکه و دو تیکه المنت سرامیکی یکی از المنت های حرارتی مقرون به صرفه و اقتصادی است. المنت های کمربندی سرامیکی برای گرم کردن سیلندرهای .بزرگ تا دمای 870 درجه سانتی گراد بکار برده می شوند المنت کمربندی سرامیکی دارای طول عمر بالا، مقاوم در برابر حرارت و 40 درصد کاهش در مصرف انرژی می باشد. این نوع المنت برای اکسترودها، ماشین های پلاستیک و دمنده های فیلم به کار گرفته می شود. المنت کمربندی سرامیکی دارای ویژگی انعطاف پذیری و انتقال سریع حرارت است و لایه عایق عالی به شمار می آید. همچنین دارای سرعت بالای گرم شدن، راندمان گرمای بالا، دمای عملیاتی بالا و و دمای دقیق در صورت استفاده از سیستم کنترلی مناسب می باشد. در برابر ضربه مقاوم است و نصب آن آسان می باشد.

المنت کمربندی سرامیکی

المنت کمربندی سرامیکی برای انتقال حرارت از طریق تماس و مخصوص سیلندرهای تزریق در صنایع پلاستیک و وکیوم است. این المنت ها برای گرم کردن سیلندرهای بزرگ تا دمای 870 درجه سانتی گراد طراحی شده اند. سرامیک بکار رفته در آن بصورت عایق عمل می کند که حرارت محیط و مصرف انرژی را کاهش می دهد. همچنین ازاستیل برای جلوگیری از حرکت و ترک خوردگی سرامیک استفاده می شود و در بین سرامیک و استیل یک عایق فیبر قرار دارد که مانع از هدر رفت حرارت می شود.

المنت میکایی کمربندی

در المنت کمربندی میکایی از سیم آلیاژی نیکل-کروم با کیفیت بالا برای گرمایش استفاده می شود. روکش این المنت ضد زنگ و از جنس فولاد است که کیفیت بالایی دارد. المنت میکایی کمربندی برای گرمایش سطوح بسیارکوچک و بسیار بزرگ کاربرد دارد. توان مورد استفاده در این المنت 2.3 تا 3 وات بر سانتی متر مکعب می باشد و اگر بیشتر از این مقادیر باشد می تواند باعث کاهش عمر المنت شود. مقاومت این نوع المنت در برابر فشار بالا از مزیت های آن به شمار می رود. همچنین طول عمر بالا و سرمایش سریع، مقاومت دی الکتریک مناسبی دارد.

قیمت المنت کمربندی

گروه فنی مهندسی الکترونت با بهره مندی از مشاوران حرفه ای شما را در زمینه ی خرید انواع المنت ها متناسب با نیاز شما راهنمایی می نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد المنت ها و قیمت آنها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. المنت های کمربندی سرامیکی این مجموعه از باکیفیت ترین المنت هاست و با قیمتی بسیار مناسب عرضه می شود.


سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟