`
 iMASTER E1

iMASTER E1

اینورتر های iMASTER ADT سری E1 به لحاظ ولتاژ کاری به سه دسته تقسیم میشوند. دسته اول اینورتر های تکفاز با ولتاژ 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 2.2KW ، دسته دوم اینورتر های سه فاز با ولتاژ 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 22KW وات می باشد. جهت خرید این محصول با الکترونت در تماس باشید.

اینورتر های iMASTER ADT سری E1 به لحاظ ولتاژ کاری به سه دسته تقسیم میشوند. دسته اول اینورتر های تکفاز با ولتاژ 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 2.2KW ، دسته دوم اینورتر های سه فاز با ولتاژ 200 تا 230 ولت و توان 0.4KW تا 22KW و دسته سوم اینورتر های سه فاز با ولتاژ 380 تا 480 ولت و توان 0.4KW تا 380KW میباشند. این درایو برای کاربردهای سنگین در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند و دارای مد کنترلی V/F و Sensor less vector control میباشند.

میتوان کیپد آنها را جدا کرد و به وسیله کابل ارتباطی به فاصله دورتری از اینورتر انتقال داد ‌. دارای ورودی آنالوگ ولتاژی و جریانی و PID کنترلر پیشرفته میباشند . در اینورتر های  iMASTER ADT سری E1 در حالت ایستا می توان پارامترهای موتور را به صورت خودکار اندازه گیری نمود. دامنه تغییرات فرکانس خروجی در اینورتر های iMASTER ADT سری E1 از 0.1HZ تا 400HZ و دامنه تغییرات فرکانس حامل از 1HZ تا 15KHZ میباشد. در اینورتر های iMASTER ADT سری E1 دامنه تغییرات ولتاژ ورودی از 15%- تا 10%+ و قابلیت انتخاب سیگنال کنترلی ورودی به صورت NPN یا PNP میباشد.

اینورتر های iMASTER ADT سری E1 قابلیت کنترل موتور دوم و تنظیم پارامترهای مربوطه را دارند. این درایو دارای پورت ارتباطی MODBUS RTU) RS485) به صورت BUILT-IN و همچنین دارای چاپر داخلی تا توان 22KW میباشند یعنی قابلیت اتصال مستقیم مقاومت ترمز تا توان 22KW وجود دارد.

E1 series

اینورتر های iMASTER ADT سری E1 دارای فیلتر EMC و راکتور DC به صورت BUILT-IN میباشند. پروتکل های ارتباطی در اینورتر های iMASTER ADT سری E1 به صورت آپشن شامل Profibus-DP و DeviceNET و Modbus TCP و ENCODER بوده و اینورتر های iMASTER ADT سری E1 دارای استانداردهای ROHS , CE , UL میباشند. به طور کلی میتوان گفت اینورتر های iMASTER ADT سری E1 شبیه اینورترهای هیوندا مدل N700E هستند با این تفاوت که از قدرت نرم افزاری و سخت افزاری بالاتری برخوردار میباشند.

از اینورتر های iMASTER ADT سری E1 برای تمامی کاربردهای صنعتی سبک ، سنگین و نیمه سنگین کار میتوان استفاده کرد. ظاهر زیبا ، عملکردی قوی ، طول عمر بالا و قیمت رقابتی نسبت به خیلی از برندهای موجود در ایران باعث شده است. اینورتر های iMASTER ADT سری E1 مشتریان فراوانی را به خود جذب کند.


سایر
نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را با ما مطرح کنید
×
الکترونت

جهت درخواست مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید :

چطور میتوانم کمکتون کنم ؟